KURUMSAL

MİSYON & VİSYONUMUZ

Fark yaratan projelerimizle öne çıkacak ve sektöre yol gösterecek çalışmalarla kendimizi göstermekteyiz. Teknolojik altyapımıza her geçen gün yatırımlar yapıyor ve daha profesyonel ve eğitimli personellerimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.
 
Vizyonumuz ;
İstanbul'daki en gelişmiş tesisat cihazlarına ve en uzman ekibe sahip olan firmamız, tesisat sektöründeki lider konumunu daima korumayı hedeflemektedir. Dünya’daki tesisat sektöründe meydana gelen gelişmeleri yakından takip ederek Türkiye’deki tesisatçılığa yön vermek, Türkiye’nin ve Dünya’nın önde gelen şirketlerine daimi olarak tesisat alanında çözüm ortaklığı sunmak.
 
Misyonumuz ;
Barbaros Tesisat olarak kişilerin ve kurumların yaşadıkları bütün tesisat problemlerinin kesin olarak çözümünü kendimize misyon olarak belirledik. Su kaçağı, çamaşır bulaşık makinesi gideri, su tesisatı sızıntısı; petek tamiri, temizliği; gider tıkanıklığının açılması, giderlerin onarılması; tuvaletlerdeki her türlü onarım ve tamir işleri…vs tesisatla alakalı bütün işlemlerde sizlere kalıcı çözümler sunma bilinciyle çalışıyoruz.
BİZE ULAŞIN
Taksim Kazancı Yokuşu No:25/B Beyoğlu / İstanbul
© Tüm Hakları Saklıdır. BARBAROS SU TESİSAT HİZMETLERİ