HABERLER

DUYURULAR & KAMPANYALAR

» 2018 Haberleri » 2017 Haberleri

2017 Haberleri

İNDİRİMLİ VE PROFESYONEL KALORİFER PETEK TEMİZLİĞİ[15.10.2017]
İndirimli ve Profesyonel Kalorifer Petek Temizliği
Peteklerin iç ve dışının temizlenme işlemine petek temizliği denmektedir. Petekler zamanla kirlenebilir, radyatör ve tesisat borularının içi tozla, tortuyla kaplanabilir. Buna bağlı olarak peteklerden iyi ısı performansı alınamama ve peteklerin arızalanması durumlar ortaya çıkabilmektedir.
 
Peteklerden yeterli ısı alınamaması ile yapılan en belirgin hatalardan biri de kombinin ısı derecesinin artırılmasıdır. Peteklerin arızalanması, içlerinin kirle dolması ve bakım zamanın gelmesi durumu oluştuysa yeterince ısı sağlayamaz. Buna karşı kombi derecesinin artırılması ile doğalgaz faturası yükselir ve cebinize zarar verir. Oluşan bir petek sorununda petekler yeterli derecede ısıtmayacaktır. Bu yüzden petek temizliği ve petek bakımı oldukça önemlidir.
 
İstanbula kış ayları yaklaşmadan kalorifer sisteminin uzman ekipler aracılığı ile yapılması, sizi tüm olumsuzluklardan koruyacaktır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan uzman servis personeli, tüm başvuruları titizlikle değerlendirmekte ve en uygun çözümleri sunmaktadır. Kalorifer sistemlerindeki tıkanıklıkları özel cihazlar ve solüsyonlarla gideren uzman servis ekipleri, kış ortasında mağduriyetinizi önlemektedir.
BİZE ULAŞIN
Taksim Kazancı Yokuşu No:25/B Beyoğlu / İstanbul
© Tüm Hakları Saklıdır. BARBAROS SU TESİSAT HİZMETLERİ